Ju kujtohet kënga “profesori, në maturë 4 ma nxori”? Ja çfarë bën sot këngëtari Antre
A ju kujtohet kënga “Profesori”?

Të gjithë e mbajmë mend këtë këngë, e cila në kohën kur u publikua u bë hit dhe ka më shumë se 10 vite që ende dëgjohet me kërshëri.

Shumë vite kanë kaluar, por për këngëtarin Antre duket sikur vitet nuk kanë ecur përsa i përket pamjes së tij.


ǒndodh sot me këngëtarin?

Antre vazhdon karrierën e tij si këngëtar. Ai është shfaqur me disa këngë të reja, si edhe së fundmi ka risjellë në një version tjetër këngën e famshme “Profesori”.
Shtuar më 09/11/2019, ora 16:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori