E FUNDIT/ Dështon sërish pretenca për Shullazin dhe ushtarët e tij
Ju kujtohet Didi i "Njerëz dhe Fate"? Ja çfarë bëhet sot me të (FOTO LAJM)

Pëlqej
E mbani mend Didin? Vajzën simpatike me rol negative që u bë e dashura e Florit dhe e futi atë në rrugën e trafikimit të drogës dhe prositucionit?

Ajo quhet Arta Muçaj, aktore kosovare dhe ka luajtur një sërë serialesh e filmash por ajo u bë e njohur në Shqipëri falë këtij roli të fortë që kishte në një ndër serialet më të ndjekura dhe pëlqyera nga publiku shqiptar.

Mësohet se Arta jeton tashmë në Australi, ku dhe vijon karrierën si aktore atje.

Arta vazhdon te jetë po aq simpatike sa atëherë pavarësisht se kanë kaluar 15 vite nga “Didi” I “Njerëz dhe Fate”. /albeu.com/

Shtuar më 20/09/2017, ora 08:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori