"Ju flet Corona", Kujtim Prodani i dedikoi këngë virusit që i mori jetën (VIDEO)
Kantautori Kujtim Prodani ka humbur jetën nga COVID-19, ndërsa prej ditësh ishte i shtruar në spitalin Shefqet Ndroqi.

Vetëm pak kohë më parë, më 29 prill të vitit të shkuar kantautori Kujtim Prodani i kushtoi këngë Covid-19, me titull “Ju flet Corona..!”.

Ai iku, por la pas një pasuri të tërë për popullin shqiptar dhe artdashësit.


Shtuar më 06/01/2021, ora 15:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori