John Kerry në Tiranë, ja si boshatiset kryeqyteti (FOTO LAJM)

Ditën e sotme tek pritet mbërritja e Sekretarit amerikan të Shtetit John Kerry, Tirana është thuajse e boshatisur.

Përmes disa fotove të shkrepura nga gazetari Aristir Lumezi shikohen rrugët boshatisura, ndalimin e qarkullimit në disa akse dhe shumë pak qytetarë që kanë dalë në rrugët e qytetit. /albeu.com/

Shtuar më 14/02/2016, ora 09:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori