Jo vetëm Haxhinasto, kush është "tradhtari" i dytë i Kryemadhit
Pas Edmond Haxhinastos, edhe një tjetër ish-ministër i Metës ka "braktisur" Kryemadhin.

Nasip Naco, ish-ministër i Drejtësisë gjatë kohës së koalicionit PS-LSI, nuk i është bindur vendimit të partisë dhe opozitës për të lënë komisionin në perfundim të debatit.

E njëjta situatë ka ndodhur një orë më parë pasi edhe Haxhinasto nuk pranoi të dalë nga komisioni pas debatit të ashpër mes opozitës dhe maxhorancës. /albeu.com/

Shtuar më 29/05/2018, ora 12:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori