Jo vetëm Enca, edhe motra e saj Uindi i futet muzikës? (VIDEO)
Pas Encës, edhe motra e saj Uindi po i futet botës së muzikës?

Uindi e cila tashmë është 18-vjeç po bën bujë të madhe me poza të nxehta dhe video provokuese në Instagram.

Ajo punon si makeup artist dhe prej disa vitesh ka një studio të saj të vogël.

"Hey njerez! Sapo mbarova së xhiruari një super video, e cila është një projekt i ri që jo shumë prej jush e presin. Do jetë shumë interesante të shoh opinionet tuaja. Mezi pres ta shihni."- thotë Uindi.

Mos kjo do të thotë se ajo do të prezantojë një videoklip? Këtë se dimë me siguri dhe s'na mbetet gjë tjetër por vetëm të presim. /albeu.com/

Shtuar më 26/04/2018, ora 08:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori