Jo vetëm Bleona Qereti, kjo shqiptare i nxorri të gjithë e tërboi dynjanë (FOTO LAJM)

Jo vetëm Bleona Qereti habiti botën me fustanin rrjetë, një tjetër shqiptare sapo i vuri "flakën" MTV Video Music Awards.

Ajo që ra në sy ishte veshja e bukuroshes shqiptare Rita Ora.

Ajo u shfaq me një fustan të gjatë, por thuajse tërësisht transparent.

Duke mos i lënë vend imagjinatës, Rita ekspozoi gjoksin dhe të brendshmet përmes veshjes transparente.

Fustani i saj ishte kombinuar më pas me aksesorë të këndshëm, si dhe një çantë me perla të zeza.

Rita arriti të fitojë çmimin "Best Dance (Vallëzimi më i mirë)" nga bashkëpunimi me DJ e ndjerë Avicii në këngën "Lonely Together". /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2018, ora 09:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori