Jo vetëm Besin e Kimikatin, Gjebrea i merr Top Channel gazetaren simpatike

Pëlqej
Pas një konflikti me drejtuesit dhe largimit nga "Digitalb", moderatoren e njohur Bora Zemanin do ta shohim shumë shpejt në Tv Klan, në emisionin 'E diela shqiptare.'

Mesa duket pas Bes Kallakut, Erion Isait dhe 'Kimikatit', tashmë edhe moderatorja i është bashkuar stafit.

Këtë lajm e ka dhënë vetë Bora pak më parë në profilin e saj në Instagram.

Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në studion e spektaklit, krah moderatorit Ardit Gjebrea, shkruan xing.al.

"Uau çfarë mikpritjeje! E lumtur pafund dhe mezi po pres të fillojmë në datë... Edhe pak fare."- ka shkruar Bora në postim. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2018, ora 14:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori