"Jo më shtet të rremë", Meta kundërsulmon Ramën
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka reaguar menjwherw pas konfimrimit nga vetw Rama, se ky i fundit do tw ishte ministwr i Jashtwm.

Me një status në Facebook, Presidenti Meta shkruan se është në krye të punës.

Shënimi i presidenti Ilir MetaFacebook:

Presidenti në krye të punës. Për Presidentin e para është Kushtetuta dhe sundimi i ligjit.

NO MORE FAKE STATE ( Jo më shtet të rremë)

Shqipëria e para!
Shtuar më 14/01/2019, ora 12:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori