Jo më bjonde! Arjan Çani prezanton Sofinë e re (FOTO LAJM)

Një Sofi e re vjen për emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan. Drejtuesi i emisionit, Arjan Çani, ka prezantuar asistenten e tij më të re, që në këtë program si gjithmonë njihet me emrin e artit, Sofi.

Një brune simpatike që studion për Mjekësi në Milano, dhe këtë vit ka ardhur në Shqipëri.


Arjan Çani: Të prezantova Sofinë e re?

Arjan Curri: Po, ma prezantove!

Arjan Çani: Sofia e re Bejte…

Andi Bejtja: Suksese!

Arjan Çani: Vazhdon studimet për Mjekësi në Milano, balerinë. Këtë vit ka ardhur në Shqipëri, nuk e di se sa do rrijë me ne.

Andi Bejtja: Rëndësi ka që Vettingu jot është më i fortë se sa i SPAK-ut.

Arjan Çani: Bravo. Faleminderit Bejte. Suksese Sofi.
Shtuar më 20/12/2019, ora 22:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori