E FUNDIT/ Derbi mbyllet ne paqe, Atl Madrid dhe Reali ndajnë pikët (VIDEO)
Jep dorëheqje ministri i Kthimit, Boban Stankoviq
Albeu.com
Ministri për Komunitete dhe Kthim në Qeverinë e Kosovës, Boban Stankoviq, ka dhënë dorëheqje, për siç ka arsyetuar shkaqe personale dhe të natyrës objektive.Kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi e ka aprovuar dorëheqjen e tij dhe duke marrë në konsideratë propozimin e Partisë së Pavarur Liberale Serbe, ka emëruar Sasha Rashiqin si ministër të Komuniteteve dhe Kthimit, thuhet në një njoftim të Kryeministrisë.
Shtuar më 23/09/2008, ora 21:45
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori