"Je mbreti i Shqipërisë", simpatizantja e Tahirit vjen nga Italia për ta puthur (FOTO LAJM)

Ashtu siç ishte paralajmëruar ditën e sotme ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka dalë para mediave dhe ka folur në lidhje me hetimet e shtetit italian që janë bërë për të, duke e nxjerrë të pastër.

Por ashtu siç ka ndodhur dhe në herët e tjera të shfaqjes në publik, Tahiri është rrethuar nga simpatizantët.
Kësaj radhe ka qenë një grua në moshë që i ka puthur dorën Tahirit, duke e quajtur madje mbret.

“Je mbreti i Shqipërisë. Kam ardhur nga Italia për të të takuar ty”, i tha gruaja ish-ministrit duke e puthur e përqafuar.

Por nuk ka qenë e vetme, pasi edhe disa gra të tjera kanë qënë aty për ta mbështetur. /albeu.com/
Shtuar më 01/11/2018, ora 11:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori