"Je hajdut xhepash" Plas sherri në emision mes Lorenc Vangjelit dhe Ervin Salianjit (VIDEO)


“Unë jam shoku i Aldo Bares, i tmerron ata. Ka një zarf aty. I kërcënon persona të ndryshëm. Jam shoku i filanit, kam 18 vite në burg sa kam dalë. Vendosja e shtetit në shërbim të kriminelëve”.

Kështu deklaroi ish-deputeti Ervin Salianji në lidhje me Fredi Alizotin, që sipas tij vendos gjoba ndaj biznese ndërsa policia e merr në mbrojtje duke i dhënë dhe lekë.Gjatë emisionit po ashtu ka patur dhe një sherr mes gazetarit Lorenc Vangjeli dhe ish-deputetit Ervin Salianji. Ky i fundit u pyet nëse kishte një vëlla që ka pas probleme me drejtësinë.

Si përgjigje Salianji tha se ansjë familjar i tij nuk ka probleme me drejtësinë, ndërsa e ka pyetur gazetarin: Po ti a je hajdut xhepash?
Shtuar më 27/03/2019, ora 08:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori