Tahiri reagon ndaj dënimi: Ndiqni LIVE konferencën
Jashtë ka përplasje, Tom Doshi mbikëqyr punimet e konstituimit të këshillit bashkiak të Shkodrës
Ndërkohë që protestuesit e opozitës po manifestojnë dhe përplasen me policinë para bibliotekës së Universitetit ku po mbahet konsituimi i këshillit BashkiakShkodrës, brenda në sallë, punimet e këshilltarëve që janë vetëm socialistë dhe aleatët të tyre po i mbikqyr edhe deputeti Tom Doshi.

Ai është kthyer në një prej mbrojtësve të Ramës në qarkun e Shkodrës pas rritjes së tensioneve politike në vend.

Doshi ishte ai që i siguroi futjen Ramës në Shkodër gjatë fushatës pasi demokratët i kishin zënë çdo rrugë kalimi për në qytet.
Shtuar më 19/08/2019, ora 11:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori