Janine, ne aksident vdesin dy shqiptare
Albeu.com
Një aksident i rëndë ka ndodhur në afërsi të Janinës, ku si pasojë kanë mbetur të vdekur dy shtetas shqiptarë. Dalja e makinës nga rruga ka shkaktuar vdekjen e Aleksander Makos dhe vajzës së tij 1-vjeçare.
Ndërkohë që në gjendje të rëndë është bashkëshortja e Makos si dhe kunata e tij. Familja shqiptare jetonte në Athinë dhe po kthehej në Sarandë.
Shtuar më 12/08/2009, ora 22:56
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori