"Jam shofer, shofer taksie", vijon gallata me nipin e Hoxhës (FOTO LAJM)

Deklarata e avokatit mbrojtës të Ermal Hoxhës, nipit të ish diktatorit, i akuzuar për pjesëmarrje në trafik narkotikësh, ka krijuar humor në mediat sociale, shkruan "Albeu.com".

Menjëherë pas fjalëve se klienti i tij, Ermal Hoxha, "punonte si shofer taksie për dy kolumbianët dhe se nuk ka makinë të tijën, është i papunë, pa shtëpi dhe jeton me qira" ka filluar të qarkullojë disa foto-montazh që venë në lojë fenomenin. /albeu.com/
Shtuar më 18/01/2015, ora 10:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori