"Jam në ditët më të lumtura", Rezarta Shkurta flet pas daljes së Ermalit nga burgu

Ditën e djeshme u bë publike lajmi se Ermal Hoxha, nipi i ish-diktatorit Enver Hoxha është liruar nga burgu.

Lajmi është bërë publike nga bashkëshortja e tij Rezarta Shkurta e cila ka postuar një video të Ermalit me vajzën në Instagram.

"Familja ime e vockel u bashkua. Faleminderit per cdo fjale e mbeshtetje qe kam ndjere nga ju, keto vite te veshtira.

Uroj nga zemra per gjithsecilin nga ju, te gjitha urimet qe me keni dhene, tju kthehen ne bekime ne jetet tuaja"- shkruan RezartaInstagram.

Pas këtij lajmi të papritur qytetarët kanë shpërthyer në akuza e kritika për drejtësinë në Shqipëri. Rezarta jo vetëm që nuk ka replikuar me komentuesit po i ka fshirë komentet dhe pastaj u ka bërë bllok përdoruesve.

Këto kritika duken se nuk kanë ndikuar aspak në gjendjen e saj emocionale pasi vetëm një orë më parë ka postuarInstagram ku shkruan se është në ditët e saj më të lumtura. /albeu.com/

Shtuar më 18/09/2018, ora 10:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori