Ja videoja për shqiptarët që ka bërë namin në rrjetet sociale (VIDEO)
Mbrëmjen e djeshme Shqipëria u përball në Marsejë me Francën dhe humbi me rezultat 2-0, por videoja e një qytetari belg e hedhur mbrëmjen e djeshme në rrjetin social Facebook, është duke bërë namin në rrjet.

“Shqiptarët luajnë me francezët ndërsa ju ftoj që të njihni këtë popull nga Europa Lindore. Këtë vetëm shqiptarët do e kuptojnë”, shkruan Gilles Bellatre në faqen e tij në Facebook./Albeu.com/
Shtuar më 16/06/2016, ora 19:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori