Ja si vidhen portofolat në urbanët e Tiranës (VIDEO)
Hajdutët e xhepave janë kthyer në problem për udhëtarët e linjave të urbanëve në kryeqytet. Çdo ditë ata kryejnë me dhjetra grabitje edhe pse ndonjëherë pikasen nga udhëtarët.

“A1 Report” sjell videon e filmuar me celular në një moment të tentativës për të vjedhur portofolin nga xhepat e një udhëtari të urbanit. Sic e shikoni edhe më lartë mes në autobus urban ka patur edhe kacafytje mes shoferit dhe hajdutit, i cili ndihmohej nga një person tjetër për të dalë më pas nga autobusi. /albeu.com/
Shtuar më 25/06/2014, ora 16:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori