Ja si u dukën VIP-at shqiptar në "Halloween" (FOTO LAJM)

Enca Haxhia
Halloween” edhe pse nuk është një festë tradicionale shqiptare, festohet edhe në vendin tonë, duke u kthyer nw njw traditw nw vitet e fundit.

Të gjithë kanë dëshirën të bëhen të frikshëm, qoftë edhe për një ditë. Artistët kanë festuar dje dhe kanë ardhur njëri më i frikshëm se tjetri.

Më lart mund të shihni se si u dukën një pjesë e tyre. /albeu.com/

Shtuar më 01/11/2016, ora 14:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori