Ja si pastrohet "Rruga e Kombit" ... në Gjermani! (VIDEO)
Kemi ditë që flasim për reshjet e borës dhe pastrimin ose më saktë për mospastrimin e rrugëve në vendin tonë.

Ne ju sjellim një shembull se si pastrohet rrugët në Gjermani.

Shikojeni dhe krahasojeni me vendin tonë. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2017, ora 11:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori