Ja si i vjedh këpucët kjo grua (VIDEO)
Një grua tek Rruga e Kavajës si me stil ka mundur të vjedhë një palë këpucë teknjë dyqan të cilin po e vizitonte.

Gruaja i vjedh këpucët dhe më tej provon disa këpucë të tjera.

Vjedhja u pikas nga ana e pronarit tepër vonë dhe ky i fundit kishte mundur ta shihte vjedhjen përmes kamerave të sigurisë, transmeton Jeta Osh Qejf.

Pronari i lokalit e ka denoncuar rastin dhe ka arritur edhe ta filmojë gruan duke vjedhur. /Albeu.com/
Shtuar më 26/04/2016, ora 19:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori