Ja si do të transformohet qendra e Lushnjes (VIDEO)
Shumë gjelbërim, asnjë makinë dhe mjaft sheshe pushimi për qytetarët. Këto por edhe mjaft shërbime të tjera do ti ofrohen qytetarëve të Lushnjes me realizimin e projektit të ri të qendrës së qytetit, që do të quhet Sheshi i Qytetarëve.


Sipas bashkisë ndërtesa e Bashkisë dhe monumenti “Toka jonë” do të vazhdojnë të jenë pika referimi të qendrës së re. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 09:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori