Ja kush është shqiptari që joshte fëmijët në Greqi
Policia greke ka zbardhur foton e një shqiptari, i cili akuzohet se ka ngacmuar fëmijë. Për të gjitha rastet të cilat nuk janë hedhur dritë nga ana e policisë, është vënë në dispozicion dhe një numër telefoni.

Gramoz Gega, 45 vjeç, është shqiptariakuzohet nga policia greke për pedofili, i cili u arrestua më 2 korrik të këtij viti.

Ai akuzohet se joshte të miturit në parqe lojërash dhe u ndalua në Pire. Shqiptari prej disa vitesh jeton në Greqi, ndërsa policia ka vendosur në dispozicion një numër celulari për qytetarët, duke kërkuar ndihmë nëse ai ka ngacmuar fëmijë të tjerë. /albeu.com/

Shtuar më 11/07/2016, ora 17:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori