Ja kush është Gëzim Kajno, i akuzuar për vrasjen e Asllan Kërtushës
Pas arrestimit një ditë më parë nga policia, është zbuluar imazhi i Gëzim Kajnos, i akuzuar për vrasjen e Asllan Kërtushës dy ditë më parë.

31 vjeçari mësohet se i ka marrë pistoletën Kërtushës pas konfliktit mes tij dhe Blendi Kajnos në lokal dhe ka qëlluar kushëririn e tij pa dashur dhe me dy plumba Kërtushën, duke e plagosur rëndë.

Pas kësaj, Gëzim Kajno e ka ndjekur edhe në taksi Kërtushën për ta qëlluar sërish. Menjëherë pas ngjarjes, ai u arratis dhe u arrestua dje nga uniformat blu. /albeu.com/
Shtuar më 03/03/2016, ora 14:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori