Ja kush është aktivisti i arrestuar në Prizren! (VIDEO)
Personi i cili ka prishur "qetësinë" gjatë mbledhjes së qeverive në Prizren me thirrjet e tij "Poshtë Rama" dhe i cili u arrestua menjëherë nga policia quhet Dan Plava.

Gazetari i televizionit Scan, Kreshnik Kuçaj, ka arritur të intervistojë Danin vetëm pak minuta para momentit të arrestimit.

Ndiqni më sipër intervistën e Dan Plavës. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2014, ora 17:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori