Ja formulari që "mori në qafë" Elvis Rroshin (FOTO LAJM)

Elvis Rroshi - Formular i vetëdeklarimit për Dekriminalizimin
Elvis Rroshi është prangosur sot pas një hetimi nga Prokuroria, nën akuzën e falsifikimit të dokumenteve, për formularin e vetëdeklarimit të Dekriminalizimit.

Rroshi dyshohej se ka kryer veprën penale të falsifikimit të dokumenteve në procesin e plotësimit të formularit të vetëdeklarimit për Dekriminalizimin.

formularin e vetëdeklarimit për Dekriminalizimin Rroshi ka deklaruar emrin që ka perdorur më parë, Ervin, ndryshuar me vendim të Këshillit Bashkiak Kavajë ne vitin 2002.

Ai gjithashtu ka deklaruar se ka qenë i dënuar me gjobë për krim dhe kundravajtje penale, i ndaluar nga policia në vitin 2013 për goditje për shkak të detyrës dhe në hetim gjithashtu.

SHihni më sipër dokumentin e plotë për të cilën është arrestuar sot, Elvis Rroshi. /albeu.com/
Shtuar më 13/06/2016, ora 19:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori