E FUNDIT/ Gjykata merr vendimin e papritur për banorët e Astirit
Ja çfarë shkruajnë faqet e para të gazetave, 27 tetor 2016 (FOTO LAJM)

Të nderuar lexues të Albeu.com në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipëri dhe Kosovë, për ditën e sotme, e enjte 27 tetor 2016">2016.

Gazetat pasqyrojnë titujt kryesorë të ngjarjeve që ndodhën ditën e djeshme, dhe po ashtu një analizë të ngjarjeve më të rëndësishme...!/Albeu.com/
Shtuar më 27/10/2016, ora 07:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori