Ja çfarë mesazhi i dërgon Edi Rama një maturanteje (FOTO LAJM)

Ish-kryeministri, Sali Berisha në rrjetin social Facebook ka publikuar mesazhin e Edi Ramës drejtuar një maturanteje.

“Ja komunikimi me një fëmijë i piktorit dështak, që për të mbushur xhepat dhe kontot e tij iu mbylli dyert e universiteteve publike mijëra e mijëra maturantëve midis tyre edhe shumë prej tyre të grupit të ekselencës”, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha i cili ka publikuar edhe mesazhin në faqen e tij në Facebook./Albeu.com/
Shtuar më 09/09/2016, ora 23:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori