Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
Ja deputetët e PD që do ta takojnë Kerryn
Lulzim Basha dhe disa deputetë të Partisë Demokratike do të takojnë nesër sekretarin amerikan John Kerry.

Deputetët demokratë që do ta takojnë Kerryn janë Edi Paloka, Jorida Tabaku, Edmond Spaho dhe Aldo Bumçi, transmeton Panorama.

Këta deputetë pritet ta takojnë Kerryn në "Hotel Rogner". /Albeu.com/
Shtuar më 13/02/2016, ora 19:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori