Ja çfarë i revoltoi qytetarët për pritjen e Ramës në Kinë
Kryeministrin Rama e kanë pritur në Kinë me flamur shqiptar, mall kinez. Të paktën kjo gjë është konstatuar nga komentues të cilët kanë shprehur opinionin e tyre në rrjetin social Facebook.

Ky ishte një shqetësim që u ngrit në prag të 100-vjetorit të Pavarësisë, kur u vu re se shumë nga flamujt shqiptarë në qarkullim ishin të printuar gabim. Shqiponja nuk e kishte gjuhën dhe kjo nxiti zemërim në rrjetet sociale. /albeu.com/
Shtuar më 28/11/2015, ora 10:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori