Ja "Bomba" e Ngjelës për zgjedhjet e 23 Qershorit
Surprizat e listave të kandidatëve për deputet në zgjedhjet e 23 qershorit nuk kanë të sosur. Kështu, përveç kandidatëve biznesmenë, socialistëve që kandidojnë për të djathtën apo kandidatëve që as në Google nuk i gjen dot se çfarë janë, listës i shtohen edhe miss-et.

Partia Ligj dhe Drejtësi ka vendosur të konkurroje me hire në këto zgjedhje parlamentare.

Vajza e njohur si miss-i që qëndron pas avokatit të njohur Spartak Ngjela, është në listën e kandidatëve për deputet në Tiranë.

26- vjeçarja Arnida Çapi do të jetë e dyta pas Spartak Ngjelës në listën e Tiranës. /albeu.com/
Shtuar më 12/05/2013, ora 15:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori