Izet Haxhia, romantik i pashpresë: I propozon martesë të dashurës nga burgu
Ditën e sotme Izet Haxhia doli para gjykatës ku kërkoi përballje me ish-kryeministrin Sali Berisha dhe rihapjen e dosjes Hajdari.

Por ai i habiti të gjithë kur nga kafazi i hekurt i kërkoi martesë të dashurës së tij, e cila sipas informacioneve është në Turqi.

Çifti u shkëput fizikisht kur Haxhia erdhi në Shqipëri për t'u përballë me akuzat për vrasjen e Azem Hajdarit dhe dosjes së tij.

"Të dua pafund, të dua përjetë! A pranon të martohesh me mua? Jam shumë i dashuruar me ty"

Kjo ishte letra e Haxhiat e cila u fiksua nga kamerat e mediave dukë shpëputur pak vëmendjen nga zhvillimet e rëndësishme në të cilat është përfshirë. /albeu.com/

Shtuar më 14/06/2018, ora 14:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori