"Izet Haxhia do eliminohet fizikisht në burg, si pritet të ndodhë"
E dashura e Izet Haxhisë, Erjona Parruca, ka lëshuar një deklaratë të fortë ku shkruan se për Haxhinë po përgatitet një plan për ta eliminuar fizikisht.

Sipas saj po përgatiet që Izet Haxhia të helmohet më ushqim, dhe alibia do të jetë se e eliminoi e dashura me ushqimet që i dërgon nga Franca.

Postimi i plotë i Erjonës:

Kemi arsye te dyshojme, qe po pergatitet eleminimi fizik i Izet Haxhia . Dhe nese ndodh gje ne burg( helmim) ,e kane bere gati alibine: e helmoi ajooo( une dmth)
qe i çokam ushqime nga Franca.. Po pse me disa pako qe i kam cuar une , prej muajsh, do helmohet Izeti????Ai nuk ushqehet me gjera nga Franca , qe jane me shume carcafe e batanije ( meqe te gjithe e tradhetuan, dhe ai s do me asnje kontakt). J a kéni mbushur mendjen gjithe atyre tyryfyleve te fisit, qe po e helmokam une…Groteske!
Ne mengjes Izeti ha 1 ose 2 veze te skuqura me vaj, ne dreke 1 gjelle me nje mish te zi qe mban ere dhe qe nuk e ha kurre, kurse ne darke , vetem fasule, cdo darke!!! Menyja e burgut! Me ato po ushqehet…, dmth, po mbijeton, mensakte
Kjo eshte menyja e Izetit!! NESE PO PERGATITENI PER ELEMINIMIN E TIJ FIZIK, duke nxjerre alibine qe ushqimet i vijne nga Franca, ne burg jane te kontrolluara dhe te provuara perpara nga te tjere, ato qe coj une! Keshtu qe s ju pi uje!!!
Kujdes.. Po shkoni shume larg..
Izeti ha ushqimet e burgut dhe s po ankohet, as po kerkon asgje! Leréni te qete, o monstra!!! MJAFT!!! Te shitur te Berisha per eleminimin e tij! Por une, deri ne varr do t ju ndjek.. e as me intereson me asgje, nese dicka i ndodh Izetit! Kam foto dhe prova te akuzave tuaja per alibine e helmimit gjoja nga Franca… KUJDES!!!
E kam personalisht me 3 persona…!
Qe u kthyen ne veglat e Berishes , te mbrojtur nga sistemi mafioz i tij, dhe qe i kane duart me gjak!!! Sidomos njeri…
Mos m a prekni dashurine, se s ka Zot e Perendi qe do te me ndaloje per t ju shkaterruar..!!
Shtuar më 22/10/2018, ora 13:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori