Izet Haxhia degjeneron keq Berishën: Je lodhur nga impotenca e hershme
Me anë të një statusi në Facebook, ka shpërthyer Izet Haxhia ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha.

Ish-truproja e Sali Berishës nuk i ka kursyer ofendimet për disa nga figurat e PD ndërsa duke iu referuar Berishës ai shkruan se as lideri historik nuk e ndihmon dot partinë e tij.

Statusi i plotë

Ah moj Partia e Idealeve te Dhjetorit.

Si perfundove keshtu?Ku i ke

Burrat e motit? Heroin perdhunes, Shaben hamshor,Jeminin e vogel por “punetor”

Po pse ore ,me piçka si Salianji e me kryetarin
model Amsterdami do beni opozite?

U bete gazi i botes.Po tallet me ju edhe Timonjeri vete ,qe ka dobesi modelet e tipit ‘Salianji”

Po qeshen me juve edhe Sadriu me kepuce te kuqe,

Po tallet me juve Partia e Shykriut me breke te grisura.

Nuk ju ben me derman as Lideri historik

i lodhur nga problemet hormonale te te birit

dhe impotenca e vet e hershme.

Ndryshojeni emrin ore nga Pd dhe

Bejeni PMP (Partia e meshkujve piçka)

Me falni per fjalorin banal.

Kujt mos i pelqej ta beje report ne Fb /albeu.com/


Shtuar më 13/09/2017, ora 16:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori