Iu duk si badigard, Clinton injoron Ramën dhe nuk i zgjat dorën (VIDEO)
Sot Kosova është duke festuar 20 vjetorin e çlirimit nga Serbia, pas luftës 79 ditore të NATO-s.

Të pranishëm kanë qenë krerët e shtetit të Kosovës, Presidenti dhe Kryeministri i Shqipërisë si edhe drejtues të tjerë rajonal.

Të ftuarit e nderit ishin ish-Presidenti i SHBA-ve Bill Clinton dhe Ish-Sekretarja e Shtetit Albright.

Pas fjalës së tij, Clinton ka shkuar të takojë liderët që ndodheshin në ulëse, por ka injoruar krejtësisht Ramën.

Nuk dihet shkaku i këtij injorimi, megjithatë gjasat janë që ai i është dukur si badigard i Kadri Veselit në krah nisur edhe nga qendrimi i kryeministrit shqiptar. /albeu.com/
Shtuar më 12/06/2019, ora 14:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori