"Iu bëfshin fëmijët pederasta" mallkimet e shqiptarëve të revoltuar (VIDEO)
Qytetarët e revoltuar kanë dalë në rrugë në aksin që lidh Durrësin me Shijakun.

Ata thonë se në këtë rrugë çdo ditë makinat po shkatërrohen, ndërsa shprehen se popullit i kanë mbetur veç brekët.

"Kjo është një demostratë vetëm për të drejtat tona, këtu s’ka as Basha dhe as Rama se të gjithë ata pallaço janë bashkë, pasi ata mblidhen vetëm për të drejtat e pederastëve, e atyre legenave. Ishalla dhe fëmijët e tyre bëhen pederasta.

S’ka këtu as PD dhe as PS se të gjithë pederasta janë. Këtij populli vetëm brekët ju kanë mbetur, dhe ato kur t’ia heqin, kjo është protesta jonë legale.

Nuk e di se çfarë ka parë ajo rrospija e Mogherinit, pasi këtu është si Kabul. Ne po shkojmë në gropë dhe jo në Europë siç thotë Edi Rama", shprehet një prej qytetarëve për Fax ëeb.

"Kjo është një protestë shumë e vonuar, pasi në këtë rrugë gjithsej 5 kilometra ka mbetur e pakalueshme. Duhet që të kishte nga dy korsi vajtje ardhje, pasi ka një fluks dhe të bizneseve.

Di raste që makinave u janë çarë të dyja gomat dhe janë marrë me karrotrec. Gjithë flasin dhe nuk dalin se janë të mbaruar”, shprehet një tjetër qytetar.

Ndërsa një i moshuar tregon se i janë thyer vezët, aq shumë tronditen mjetet kur kalojnë në këtë aks. /albeu.com/

Shtuar më 19/04/2018, ora 11:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori