ITALI/ Vidhin flori në banesa, në pranga dy shqiptarë
Policia Italiane ka arrestuar dy shqiptarë, pasi kanë vjedhur bizhuteri në një banesë. Sipas mediava italiane, shqiptarët kanë qenë rreth 29 dhe 35 vjeç, identiteti i të cilëve nuk bëhet i ditur.

Ata janë arrestuar pasi janë përpjekur që të vjedhin flori, por nuk kanë mundur që të largohen. Ndërkohë rezulton se shqiptarët kishin qenë persona me precedent penal të mëparshëm./Albeu.com/
Shtuar më 09/02/2017, ora 18:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori