Itali, vdes shqiptari që i vuri flakën vetes
Shqiptar Gjergj Semiri, që mbrëmjen e 16 marsit në Ragusano të Italisë, i kishte vënë zjarrin vetes, ka ndërruar jetë në spitalin e Palermos, pas një agonie prej 10 ditësh. Shkaku i vëtëvrasjes së tij mendohet të jetë mosmarrja e pagës nga punëdhënësi i tij.


Emigranti i cili ka lënë gruan dhe një vajzë, prej kohësh nuk merrte lekët e punës dhe shpesh kishte kërcënuar se do të vriste veten. /albeu.com/
Shtuar më 26/03/2011, ora 18:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori