Itali, prostituta shqiptare denoncon klientin për vjedhje dhe mashtrim
Policia Italianë e Desios gjatë një patrullimi të zakonshëm në rrugët e qytetit ka ndaluar një vajzë të re e cila është dukur e shqetësuar.

Sipas policisë italiane, 22 vjeçarja e ndaluar ishte me origjinë shqiptare.

Ajo ka deklaruar se ishte një prostitutë dhe se u grabit nga një klient, i cili pasi kreu marrëdhënie seks me të, në vend që ta paguante, e grabiti.

Siç raportojnë mediat lokale, burri, pas marrëdhënies i tha shqiptares se nuk kishte para dhe se duhej të shkonte deri në bankomat (ATM) për të tërhequr para.

Por, pasi të dy shkuan para ATM-së, që ndodhet në një zonë pak të populluar dhe në atë moment nuk kishte dëshmitarë, ai e shtyu vajzën nga makina duke mbajtur çantën e saj, dhe u largua me shpejtësi.

Kështu, përveç marrëdhënies seksuale falas, ai i morri të resë edhe 300 euro që ajo kishte në çantë./albeu.com/
Shtuar më 20/01/2017, ora 17:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori