Itali, ekzekutohet 25-vjeçari shqiptar
Pëlqej
Një 25-vjeçar shqiptar u ekzekutua mbrëmë në Itali. Sipas mediave italiane Flori Mesuti është qëlluar me armë pas një sherri banal.Viktima është goditur me tre plumba në gjoks nga një distancë e afërt, ndërsa ishte në shoqërinë e një gruaje që mbeti e plagosur lehtë.

Dyshohet se viktima mund të jetë ndjekur pas nga autori për disa metra dhe më pas është qëlluar me pistoletë. /albeu.com/
Shtuar më 30/08/2014, ora 09:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori