Ishte me pushime në Dhërmi, 59-vjeçari nga Tirana ndërron jetë
Pëlqej
Një burrë ka ndërruar jetënDhërmi, aty ku kishte shkuar për të kaluar pushimet.

Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë.

Lajmi bëhet i ditur nga blutë e qytetit rajonal, të cilët thonë se burri ishte nisur me urgjencë drejt Tiranës, por fatkeqësisht rrugës ka pësuar atak kardiak që i ka marrë edhe jetën.

Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë

Më datë 19.07.2018, në Dhërmi, shtetasi D.H., vjeç 59, banues në Durrës, ka shfaqur probleme shëndetësore dhe është nisur për në spitalin “Nënë Tereza”, Tiranë, gjatë rrugës ka ndërruar jetë si pasojë e atakut kardiak.

Materialet do t’i kalojnë Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Vlorë, për hetime të mëtejshme. /albeu.com/


Shtuar më 20/07/2018, ora 15:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori