Ishte kthyer në "tmerrin" e shoferëve, arrestohet hajduti në Durrës
Policia e Durrësit ka bërë të mundur arrestimin e një 36 vjeçari i cili akuzohet për vjedhjeautomjeteve.

Sipas policisë i arrestuari është shtetasi,Elton Tafa, i cili akuzohet se ka vjedhur 8 automjete për vetëm tre muaj.

Shtetasin Elton Tafa, rezulton me precedent penal të mëparshëm pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë e ka dënuar me 16 muaj burg për vjedhje.

Policia vijon punën për gjetjen dhe bllokimin e automjeteve të dyshuara të vjedhura nga shtetasi i lartpërmendur. /albeu.com/
Shtuar më 25/11/2018, ora 11:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori