Ishte kthyer në tmerrin e arkëtareve, arrestohet i riu shqiptar në Itali (VIDEO)
Ka marrë fund tmerri i punonjësve të zyrave postare në një provincë të Torinos pasi policia italiane arrestoi dy persona, njëri prej të cilëve shqiptar.

29-vjeçari shqiptar i arrestuar është Arbër Metalla, i cili sëbashku me italianin Emanuele Ravaneti kishin kryer disa grabitjezyrat postare Alpignanos dhe Grugliascos.

Ata janë filmuar nga kamerat e sigurisë, ndërsa nuk vendosnin as maska kur grabisnin. /albeu.com/
Shtuar më 28/11/2017, ora 13:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori