Ishte gjatë gjithë kohës në detyrë, mjeku në Elbasan pozitiv me COVID-19
Një tjetër mjek është konfirmuar pozitiv me Covid-19 në Spitalin Rajonal të Elbasanit.

Mjeku pas shfaqjes së simptomave i është nënshtruar testit për koronavirus dhe ka rezultuar pozitiv.

Burime bëjnë me dije se kirurgu ka ushtruar profesionin e tij dhe ka kryer edhe nderhyrje kirurgjikale gjatë kohës që ka qenë i sëmurë.

Shtuar më 31/08/2020, ora 18:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori