Ishin me pushime, foshnja mbytet gjatë natës
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Korfuz, ku një foshnje vetëm 4 muajshe ka humbur jetën në mënyrë aksidentale.

Sipas mediave, foshnja 4 muajshe ishte aty bashkë me familjen për pushime dhe kshin ardhur nga Anglia.

Policia zbuloi se gjatë natës, nëna e kishte ushqyer fëmijen me biberon dhe ia kishte lënë atë në gojë.

Gjatë natës, foshnja është mbytur nga qumështi. Incidenti ndodhi në një prej dhomave të hotelit “Argyradon” në Agios Georgios.
Shtuar më 21/08/2020, ora 11:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori