Ish-zëdhënësja e Ramës merr postin e drejtoreshës së ATSH-së
Kryeministri Edi Rama ka shpërblyer me një post shumë të rëndësishme ish-zëdhënësen e Partisë Socialiste.

Ajo është Armela Ymeri Krasniqi dhe për shumë vite ka punuar në zyrën e Shtypit në kryeministri.

Armela Krasniqi është vendosur në krey të Agjensisë Telegrafike Shqiptare (ATSH).

Ky post i ishte dhënë LSI-së dhe në krye të ATSH ishte Gëzim Podgorica. /albeu.com/
Shtuar më 18/10/2017, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori