Ish-truproja e Berishës: Kjo është vila e dashurisë në Beograd e çiftit Meta

Ish-truproja e Sali Berishës me anë të një statusi në Facebook ka “zbuluar” vilën e Presidentit MetaBeograd. Izet Haxhia ka postuar në Facebook edhe pamjet e vilës që sipas tij I përkasin Metës dhe Kryemadhit.

“E di se juve nuk ju intereson asgje, as nuk ju ben me pershtypje, por kjo vile u perket çiftit Meta -Kryemadhi.

Po po ketyre te dyve. Eshte streha e fshehte e dashurise se tyre.
Ku here pas here e freskojne ate dashuri brenda mureve te kesaj vile”- shkruan Haxhia në Facebook.

Mirmengjes pipell Albaneze.

Kjo eshte nje vile ne MILJAKOVAC te Beogradit
ne pjesen e tij te vjeter.

Eshte ndertuar para rreth 100 vjetesh dhe
restauruar para 50 viteve.

Po do thoni ju ,çfare na duhet neve te dime
per kete vile ne kryeqendren me te madhe te
anti shqiptarizmit.

E di se juve nuk ju intereson asgje, as nuk ju ben
me pershtypje, por kjo vile u perket çiftit
Meta -Kryemadhi. Po po ketyre te dyve.

Eshte streha e fshehte e dashurise se tyre.

Ku here pas here e freskojne ate dashuri brenda
mureve te kesaj vile.

Jo vetem freskojne dashurine e tyre por
edhe aleancat e fshehta mes patroneve ne Beograd per te "miren "tuaj o popull.

Sa e mire eshte kjo politika Shqiptare.

Liken nga Cepani i larget i Skraparit dhe Monen
nga malet e Dibres i ben me vile ne mes te
Beogradit.

Do thoni po tapine ku e ke qe te na vertetosh
qe eshte vila e ketyre.

Pyesni Edi Ramen qe e beri president Like floririn ,se tapine ja gjen miku i tij Vuçiç. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2017, ora 12:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori