Ish-polic, ky është shoferi 30 vjeçar i Ndojt që humbi jetën në spital
Ka ndërruar jetë shoferi i prokurorit Ndoj ndaj të cilit u krye atentat pak ditë më parë në Durrës.

Djali që shikoni në foto është viktima, Andi Maloku, ish-polic, i cili gjendej në spital prej disa ditësh pas plumbave të marrë në atentat.

Maloku, ish-efektiv policie në Krujë mori dy plumba, një në shtyllë kurrizore dhe një në kraharor teksa mundohej të nxirrte makinën nga rruga, ditën që Ndoja u sulmua nga dy kallashnikovë pranë mbikalimit të Shkozetit.

Të plagosur mbetën edhe prokurori bashkë me mikun e tij Landi Muharremi, që ndodhej në të njëjtin automjet. /albeu.com/


Shtuar më 07/11/2019, ora 19:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori