Ish-ministri i Ramës feston 10-vjetorin e martesës (FOTO LAJM)

Ish-ministri i Rinisë dhe Mirqënies Sociale, Blendi Klosi me anë të një fotoje në Facebook ka përkujtuar një nga momentet më të bukura të jetës së tij.

Blendi ka postuar një foto nga dita e dasmës me një mbishkrim mjaft romantik për bashkëshorten e tij.

’10 vjet si në ëndërr’-shkruan deputeti socialist, kandidat i PS-së për qytetin e Beratit.

Blendi dhe Nora janë një nga çiftet më solidë në mesin e personave me ndikim publik në vend. /albeu.com/
Shtuar më 15/06/2017, ora 12:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori